• Pohodové čtení pro solitérky, které vám přinese inspiraci, AHA momenty nebo malé pohlazení na duši.
  • Krátké i delší příspěvky jsem vybírala podle toho, na co se mě ženy často ptají, a také s čím se nejvíce potýkají.
  • E-book má 59 stran a vytvořila jsem jej jako přehlednou sbírku příspěvků 2020, takovou ročenku, doplněnou o nové příspěvky
    a pohledy tak, aby splňoval mou představu. A tou bylo vytvořit MINI průvodce pro ženy, které, hledají cestu k životnímu stylu solitéra.
  • Najdete v něm také odkazy na youtube na hudbu vztahující se k tématům a také ukázku z e-booku, který jsem ehm...nedopsala. Moc se mi v tom nechce šťárat, tak je tady taková zapomenutá  kapitola.
  • Od malinka jsme vychovávány pro život v partnerství. Když se pak stane, že tento model prostě nemůžeme dál žít, nevíme často, co si počít a jak žít dál.
  • Nejste v tom sama. Tisíce žen zažívají takto pád na dno, smutek, osamělost a rozhodování, jak najít cestu k radosti, sebelásce, štěstí a seberozmazlování.
  • Přeji hezké a pohodové čtení. Ale také poslech tematické hudby  v odkazech.

SOLITÉRSKÉ ČTENÍ

KE KÁVĚ NEBO K ČAJI

Klikněte na tlačítko

Objednávám e-book 

V galerii najdete obsah a pár stránek na ukázku, abyste si mohla udělat představu, co můžete v e-booku čekat. Níže jsou také uvedené recenze čtenářek. Kliknutím obrázky zvětšíte.

za cenu 88,- CZK

UPOZORNĚNÍ

Bohužel někdy potvrzovací email nebo e-book padají do nevyžádané pošty. Pokud Vám hned nedorazí, 

zkontrolujte si prosím NEVYŽÁDANOU POŠTU 

Pokud se vám to stane a chcete dostávat novinky, články a oznámení o výhodných akcí pro solitéry, tak přesuňte prosím můj mail do záložky-primární pošta.

 

Názory čtenářů :

 Pokud se vám e-book líbil a chcete mi dát referenci, napište prosím na info@renibrazi.cz. Děkuji Renáta

Nádherné čtení pro všechny. Nemusíte být zrovna solitér, protože obdobím samoty si v životě projdeme skoro všichni. Ano, uvařte si kávu nebo dobrý čaj, sedněte si na terasu a začtěte se. Tolik úžasných myšlenek, tolik hodnotných postřehů, které mohou obohatit každého člověka. Musím přiznat, že jsem se na konci rozplakala. A to je dobře. Protože průchod citům se dávat má. Vřele doporučuji. Ty prokliky na hudbu a tak, to je prostě pecka.
Anna Cymbalistacestovní průvodkyně - reference ověřená osobně
Když jsem otevřela eBook Solitérské čtení ke kávě nebo k čaji, úplně mě pohltil a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Přinesl mi mnoho uvědomění a momentů k zamyšlení. Je výborným průvodcem na cestě z nepříjemné samoty k naplněnému životu sama se sebou. Umí motivovat a nakopnout člověka tím správným směrem. Pohledem zralé ženy inspiruje čtenářky k tomu pochopit, že jsou tvůrkyněmi svého života a že život pro ně stále schovává esa v rukávu. Doporučuji všem, které trápí samota a hledají cestu k lepšímu životu.
Marcela Benediktoválektorka osobního rozvoje - reference ověřená osobně