Objednávka e-booku 

SOLITÉRSKÉ ČTENÍ KE KÁVĚ NEBO K ČAJI

 • ANO
  Objednávám si tímto eBook "SOLITÉRSKÉ ČTENÍ KE KÁVĚ NEBO K ČAJI".
 • ANO
  Tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky. Zboží se zasílá pouze elektronicky. Nic vám tedy fyzicky nedorazí na vaši adresu.
 • ANO
  E-book je psaný ve dvou sloupcích na stránku. Čtení je vhodnější na počítači.
 • ANO
  Pokud u mě nakupujete, souhlasíte s tím, že vám digitální obsah bude dodán ještě před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy. Jakmile u mě zakoupíte digitální produkt, zpřístupní se vám odkaz a 14ti denní odstoupení od smlouvy zaniká.

Krátké i dlouhé příběhy 

k zamyšlení, poučení i pro pobavení.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

 

Budu ráda za vaše reference.

 

Pokud se vám e-book

 

líbil, napište mi prosím

 

na info@renibrazi.cz.

Nádherné čtení pro všechny. Nemusíte být zrovna solitér, protože obdobím samoty si v životě projdeme skoro všichni. Ano, uvařte si kávu nebo dobrý čaj, sedněte si na terasu a začtěte se. Tolik úžasných myšlenek, tolik hodnotných postřehů, které mohou obohatit každého člověka. Musím přiznat, že jsem se na konci rozplakala. A to je dobře. Protože průchod citům se dávat má. Vřele doporučuji. Ty prokliky na hudbu a tak, to je prostě pecka.
Anna Cimbalistacestovní průvodkyně
Když jsem otevřela eBook Solitérské čtení ke kávě nebo k čaji, úplně mě pohltil a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Přinesl mi mnoho uvědomění a momentů k zamyšlení. Je výborným průvodcem na cestě z nepříjemné samoty k naplněnému životu sama se sebou. Umí motivovat a nakopnout člověka tím správným směrem. Pohledem zralé ženy inspiruje čtenářky k tomu pochopit, že jsou tvůrkyněmi svého života a že život pro ně stále schovává esa v rukávu. Doporučuji všem, které trápí samota a hledají cestu k lepšímu životu.
Marcela Benediktoválektorka osobního rozvoje

Potřebujete s něčím poradit?

Napište mi na info@renibrazi.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.