Podpora autorky projektu SOLITÉR


Osamělost je velmi zničující stav ve kterém se nachází mnoho rozvedených žen, zvláště po odchodu dospělých dětí.

Prosím sdílejte mé články a příspěvky z fb stránek ReniBrazi, NEBO celé stránky, viz vpravo, aby se mé příspěvky dostaly k co nejvíce ženám. Děkuji Renáta

Finanční podpora autorky projektu SOLITÉR.

Tento příspěvek není možné odečíst od základu daně.

Na základě vašich emailů jsem vytvořila tuto stránku a tady můžete mou práci podpořit. Některé z vás mají rády vyrovnané saldo příjmů a výdajů energií a ptáte se mě, jak mě můžete podpořit, když máte pocit, že ode mě dostáváte už hodně zdarma.

Některé ženy, které v rámci Manuálu pro solitéry, využily konzultace zdarma se mě ptaly, jak mi mohou zaplatit, protože to, co ode mě dostaly, považují za něco navíc. Nebo jiné ženy, které už znovu žijí v radosti, zase chtějí ocenit, jak moc jim moje práce pomohla a změnila život.

A v neposlední řadě se také začínají objevovat lidé, kteří mé služby sice nepotřebují, ale rádi by můj projekt SOLITÉR podpořili. Jsou přesvědčení o tom, že je to činnost, která může ženám změnit úhel pohledu na život v samotě a tím zlepšit kvalitu jejich života.

Vytvořila jsem tedy prostor, kde můžete kdykoli přispět na mou tvorbu, podle toho, jak to momentálně cítíte. Částka v platební bráně začíná na 100,- CZK a plusem můžete navyšovat na částku, kterou byste mě chtěli podpořit. 

Nebýt vašich dotazů, nikdy by mě nenapadlo tuto stránku vytvořit. Takže od teď tady ta možnost je a je tady pro ty, kteří cítí potřebu mou práci podpořit.

V případě, že mi chcete napsat, můžete to udělat přes tento odkaz

Velmi si toho vážím a moc děkuji. Renáta

Částky se navyšují plusem po sto korunách. 

Vyplňte prosím, alespoň políčko s emailovou adresou. Obratem Vám jako poděkování za vaši podporu příjde e-book s obrázkovými citáty ReniBrazi.cz, které si můžete ulozit do PC nebo do mobilu a prohlížet jako fotografie. Nebo je můžete přidávat na své sociální sítě a šířit tak povědomí o solitérkách.

Pokud chcete příspěvek zaslat úplně anonymně, zatrhněte  políčko bankovní převod. Po odeslání objednávky se vám ukážou podklady k platbě. Bohužel, ale tak přijdete o mini obrázkový e-book.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.