Objednávka eBooku - Manuál pro solitéry

Vydejte se na plavbu za novými obzory, zážitky

a vyzkoušejte žít jako solitér

 • ANO
  Objednávám si tímto eBook "Manuál pro solitéry", včetně pracovních listů, v hodnotě 590,- Kč.
 • ANO
  Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky. Zboží se zasílá pouze elektronicky. Nic vám tedy fyzicky nedorazí na vaši adresu.
 • ANO
  Pokud u mě nakupujete, souhlasíte s tím, že vám digitální obsah bude dodán ještě před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy.
 • ANO
  Jakmile u mě zakoupíte digitální produkt, zpřístupní se vám odkaz a 14ti denní odstoupení od smlouvy zaniká.

Manuál pro solitéry 

Jak proplout obdobím samoty a užít si  to.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si, co o ebooku napsali čtenáři.

Manuál pro solitéry je čtivým průvodcem nejen pro všechny, kteří se ocitnou sami, ale především pro lidi, kteří pro sebe chtějí objevit kouzlo být spokojeni sami se sebou. Renata má úžasnou schopnost vyprávění a naprosto mě vtáhla svými zážitky do jejího života. Z knihy jsem si odnesla spoustu AHA momentů a například myšlenka Pexesa Štěstí je naprosto hluboká a unikátní. Knihu vřele doporučuji.
Eva Szotkowská Lacková, Zakladatelka projektu Genius Institut, www.geniusinstitut
Pokud jste sami a cítíte se opuštění, dostáváte v tomto eBooku velmi praktický návod, jak se zamilovat do toho nejbližšího člověka, kterým jste vy sami. Jak ze své samoty udělat skvost, který si budete užívat. Už při čtení se budete cítit o mnoho lépe! Autorka se s vámi velmi důvěrně dělí o svou nelehkou cestu k sobě samé, na jejímž konci je zářící žena, žijící barevný a naplněný život. A co víc, každý krok, který k tomu vedl vás naučí! Musím říct, že toto neni knížka jen pro ty, kteří jsou osamělí. Je to velmi užitečné i pro ty, kteří žijí v partnerském vztahu. Myslím, že většina vlastností Solitéra, je velmi potřebná pro vnímání své vlastní hodnoty a zdravé sebelásky. A bez toho se hluboký a harmonický vztah neobejde.
Renata Královápohybový terapeut
Velmi aktuální a potřebné téma.Dnes se spousta lidí ocitá jako "single", ať už dobrovolně nebo nedobrovolně. Autorka si tímto obdobím prošla a se vším všudy si je odžila. V Manuálu pro solitéry dává podrobné a srozumitelné návody jak kvalitně žít v samotě, obohacené o příběhy ze svého života. Skvělý návod na to, jak aktivně a s lehkostí zvládnout život solitéra a ještě z toho vytěžit maximum. Doporučuji
Eva Pecháčkovávýživový poradce

Potřebujete s něčím poradit?

Napište mi na info@renibrazi.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.