Bohužel někdy potvrzovací email i eBook padají do nevyžádané pošty. Pokud Vám hned nedorazí,

zkontrolujte si prosím  NEVYŽÁDANOU POŠTU nebo záložku promoakce.

Pokud se vám to stane a chcete dostávat novinky, články a oznámení o výhodných akcí pro solitéry, přesuňte prosím můj mail do záložky primární pošta.

Proč se cítíme tak mizerně,

když začínáme žít sami? 

A co s tím?

V tomto mini eBooku zdarma se dozvíte nejen to, proč se cítíme mizerně, když začínáme žít sami, jaké koktejly nám život míchá, ale také se dozvíte: 

Co dělat, abyste se cítili dobře.

Jak nastavit své myšlení, abyste krátkodobou nebo i dlouhodobou samotu využili, co nejlépe a tento čas nepromarnili.

Jak zatočit s vnitřním rýpalem.

A jak si postupně zlepšovat náladu

 Přečtět si níže recenze čtěnářů.

Názory čtenářů :

Děkuji za možnost přečíst si Tvůj eBook, nejen o samotě! Je to moudré, laskavé a milé čtení, nejen pro solitéry, jak píšeš. Cesta sama k sobě je určitě velmi velmi prospěšná, ne-li nutná, i pro bytí ve vztahu a Tvoje zkušenosti a upřímné sdílení příběhu, může být oporou všem, kdo na tuto cestu vyšli. Zamilovat se sám do sebe v tom nejlepším smyslu, umět randit sám se sebou a opečovávat se stejně, jako bychom opečovávali milovanou osobu, se potřebujeme naučit snad všichni (nebo všechny?). Kdybych měla tento eBook k dispozici před třemi lety, tak bych si možná ušetřila nějaké slzičky :-). Bylo mi ctí 🙂
Renáta Králová pohybový terapeut - reference ověřená osobně
Samota je jedno z témat, které doprovází náš život v různých situacích. Každý prožívá samotu jinak. Byla jsem zvědavá, jaký úhel pohledu mi Renata nabídne. Mile mě překvapila lidskost a hloubka tohoto povídání. Nejsou to teoretické úvahy o podstatě samoty, ale životní moudrost, ke které Renata dospěla. Čtivý text, který je plný porozumění, laskavých rad, ale i vtipných momentů. Dýchne z něj na vás lehkost bytí a radost. Dnes když znám Renatu osobně, se mi navíc její texty prolínají s jejím bezstarostným humorem, a to je něco, co mi vždy dokáže zlepšit nepovedený den. Renatino povídání o samotě, ať už v tomto e-booku, v jejích článcích nebo naživo, vás rozesměje, dodá chybějící energii a rozhodně změní váš přístup, pokud teď ze samoty toužíte utéci.
Simona Dosedělováwork-life balance koučka a lektorka sebekoučování - reference ověřená osobně
Dakujem krasne za moznost precitat si tvoj ebook. Nelahka a dolezita tema. Podarilo sa ti o tom napisat tak odlahcene, tak autenticky. Neskutocne inspirativne a motivujuce citanie. Aj pre nas, osamelych vo vztahu. V tvojom ebooku je hned niekolko sposobov ako sa na to pozriet a navodov, co s tym mozme urobit. Skvela praca. Nech sa tato knizocka dostane k co najviac ludom. Samota je krasna prilezitost nerusene vytvorit ten najdolezitejsi vztah - vztah k sebe samemu. Dakujem ti
Miroslava TomaskoSlow Life Coach - reference ověřená osobně
Renaty příběh je velká dávka pozitivní inspirace a povzbuzení pro všechny osamělé duše, jak období samoty nejen lépe zvládnout, ale jak na ní najít a ocenit i její výhody. S lehkým humorem a nadhledem vypráví velmi osobní příběh postupné přeměny z nešťastné, osamělé, opuštěné ženy v ženu sebevědomou, spokojenou a užívající si života, v ženu, která se rozhodla nepřijímat svoji samotu jakou ránu osudu, ale jako momentální příležitost žít život naplno a podle svých představ.
Martina KubecováKonzultantka a lektorka zdravého stravování pro lidi se sedavým zaměstnáním - reference ověřená osobně