• Tento e-book je zvláštní tím, že jsme ho vytvořily společně se čtyřmi úžasnými ženami z naší Facebookové skupiny SOLITÉŘI.
  • „Jo, jdeme do toho. I kdyby to mělo inspirovat nebo nasměrovat jen jednu jedinou ženu, jdeme do toho!“
  • Čtyři ženy, čtyři příběhy. Každý je jiný a přece mají jedno společné. Touhu. Touhu žít jinak, lépe a touhu plnit si své sny.
  • Každá prožívá jiné trable a každá touží po něčem jiném.
  • Začtěte se do příběhů solitérek a dozvíte se, co překonávají, jak žijí, po čem touží, jaké mají plány a také, jaký pro vás mají vzkaz.
  • Níže najdete reference čtenářů.

ŽÍT JAKO SOLITÉR

Kliknutím na obrázek knihy spustíte písničku Martiny Wittmayerové,

Duše Já (sá)

pro e-book ŽÍT JAKO SOLITÉR.

Martina - básnířka

Monika - fotografka

Zdeňka - turistka

Zuzka - účetní 

Klikněte na tlačítko

Ano chci e-book zdarma

a můžete za chvilku začít číst

UPOZORNĚNÍ

Bohužel někdy potvrzovací email nebo e-book padají do nevyžádané pošty. Pokud Vám hned nedorazí, 

zkontrolujte si prosím  NEVYŽÁDANOU POŠTU nebo záložku promoakce.

Pokud se vám to stane a chcete dostávat novinky, články a oznámení o výhodných akcí pro solitéry, přesuňte prosím můj mail do záložky-primární pošta.

Je to úžasné. Opravdu. Navíc teda s tou písní! Vehnala mi slzu do oka. E-book jsem přečetla jedním dechem, i když nejsem solitér. Nicméně o tom vím hodně. Byla jsem singl do osmačtyřiceti let. A byly to krásné časy. Stala jsem se profesionální průvodkyní, založila vlastní agenturu a procestovala půl světa. Žena může velmi kvalitně žít sama. Žena může tvořit, podnikat, vydělávat. Může sama cestovat, sama jít do restaurace nebo do baru na skleničku. Žijeme v jednadvacátém století a naštěstí v Evropě.

Renatin blog a e-booky vidím jako nesmírně přínosné. Může totiž opravdu pomoct mnoha ženám, které se ocitly v těžké situaci, a které jsou samy. Být sama na delší či kratší dobu je často velice přínosné. A pro někoho je to životní styl.

To, co dělá Renata, je naprosto přelomový projekt. A může doopravdy posunout mnoho žen daleko dopředu. I když už nejsem solitérem tak ale každopádně hodlám Renatinu práci sledovat a doporučovat dále. Našla jsem v ní něco, co považuji za vybroušený diamant mezi podobnými tématy. Ten výraz mě opravdu okouzlil.
Anna Cymbalista cestovní průvodkyně - reference ověřená osobně
Obdivuji všechny ženy, které se svěřily se svým životním příběhem a vybojovaly si své místo v životě jako solitér. Myslím, že každá žena najde v jejich příběhu kousek toho svého, stejně tak jako já. Děkuji za možnost nahlédnout do čtyřech životů velmi silných žen, které svým příběhem mohou inspirovat ostatní v tom, jak zvládnout samotu, jak přijmout ten fakt a jak se ze samoty nakonec radovat a užívat si ji.

Děkuji také Renče, že jako první začala vyprávět svůj příběh solitéra a vytvořila skupinu pro ženy ve stejné nebo podobné situaci, kde se mohou navzájem podporovat a mohou také společně sdílet chvíle těžké i ty radostné a veselé. Už jenom ten fakt, že ví, že v tom nejsou samy, je velkou pomocí.
Zuzka Novákováfinanční poradce www.zuzkanovakova.cz -reference ověřená osobně
E-book je naprosto skvělý, jeden z nejlepších, co jsem kdy četla, celým svým obsahem i grafickou úpravou. Příběhy žen jsou velmi citlivě zpracované, včetně krásných příloh v podobě básní a fotografií. Jako solitér žiji několik let a vyhovuje mi to. Ač v mládí extrovert, po prožitých zkušenostech a letech jsem se stala tak trochu introvertem, možná i proto, že neustále pracuji s velkým množstvím lidí v rekvalifikačních kurzech a mám svoji neziskovou organizaci. Také ráda fotím, maluji a píšu :).

V e-booku je vidět, že většina žen prošla těžkými životními zkušenostmi a stejně jako ostatní nachází sílu a rovnováhu v přírodě, v malování, psaní a focení. Je vidět, že my ženy jsme velmi kreativní a život solitéra nemusí být jen o osamělosti, ale o splnění si svých snů a přání.

Moc ráda si přečtu další vaše díla, která se mnou velmi rezonují. Jsem již ve skupině, tak určitě budeme v kontaktu. 😊
Irena Duškováreference ověřená - členka skupiny solitérek