Objednávka eBooku - Manuál pro solitéry

Vydejte se na plavbu za novými obzory, zážitky

a vyzkoušejte žít jako solitér

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook "Manuál pro solitéry" v akci KUPUJI HNED za 490,- CZK
  • ANO
    Vím, že k eBooku dostanu navíc zdarma pracovní listy.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky.

Manuál pro solitéry 

Jak proplout obdobím samoty a užít si  to.

Máte možnost nahlédnout do manuálu.

Klikněte na obrázky a prohlídněte zvětšené náhledy.

Šipkou vpravo můžete posunout

Níže pak neleznete objednávkový formulář.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Celý život hledáme spřízněnou duši

a nakonec zjistíme, že jsme vlastně hledali sebe.

Nikdy předtím bych nevěřila, že žít sama, může být tak rozmanitý, zajímavý a naplněný život. Zamilovala jsem si cestování, našla jsem si koníčky - fotografování, psaní blogu, baví mě hudební festivaly a poznávám mnoho nových a zajímavých lidí.

Ze začátku jsem se samotou hodně bojovala, ale pak jsem si řekla, že už se nechci trápit a že chci být šťastná i bez partnera. Začala jsem poznávat vše o životě v samotě, vzdělávala jsem se, ale hlavně jsem všechny poznatky uplatňovala na sobě.

A samozřejmě to nejdůležitější.

Co s tím můžeme udělat. Nejen, že jsem pomohla sobě, ale postupem času jsem začala pomáhat i jiným lidem a mohla jsem sledovat, jak jednotlivé kroky, které společně děláme, vedou ke zlepšení jejich života.

Na základě všech těchto zkušeností vznikl Manuál pro solitéry.

Tajemství šťastného života v samotě, tajemství životního stylu solitéra je především v tom, že se člověk naučí respektovat a milovat sám sebe.

Proto v manuálu věnuji značnou část sebevědomí, hodnocení sebe sama a pochopení sebelásky tak, aby fungovala v praxi.

Aktivní solitér stále objevuje něco nového, poznává sám sebe a plní si své sny a přání. Manuál pro solitéry je praktický průvodce k životnímu stylu solitéra, ze kterého pak klidně můžete přejít do hodnotného vztahu, pokud po tom toužíte.

Nebo si solitérství zamilujete a budete tento životní styl  žít dál.

Pak budete totiž přesně vědět, co chcete, a jak chcete žít.

Přečtěte si, co o ebooku napsali čtenáři.

Manuál pro solitéry je čtivým průvodcem nejen pro všechny, kteří se ocitnou sami, ale především pro lidi, kteří pro sebe chtějí objevit kouzlo být spokojeni sami se sebou. Renata má úžasnou schopnost vyprávění a naprosto mě vtáhla svými zážitky do jejího života. Z knihy jsem si odnesla spoustu AHA momentů a například myšlenka Pexesa Štěstí je naprosto hluboká a unikátní. Knihu vřele doporučuji.
Eva Szotkowská Lacková, Zakladatelka projektu Genius Institut, www.geniusinstitut
Pokud jste sami a cítíte se opuštění, dostáváte v tomto eBooku velmi praktický návod, jak se zamilovat do toho nejbližšího člověka, kterým jste vy sami. Jak ze své samoty udělat skvost, který si budete užívat. Už při čtení se budete cítit o mnoho lépe! Autorka se s vámi velmi důvěrně dělí o svou nelehkou cestu k sobě samé, na jejímž konci je zářící žena, žijící barevný a naplněný život. A co víc, každý krok, který k tomu vedl vás naučí! Musím říct, že toto neni knížka jen pro ty, kteří jsou osamělí. Je to velmi užitečné i pro ty, kteří žijí v partnerském vztahu. Myslím, že většina vlastností Solitéra, je velmi potřebná pro vnímání své vlastní hodnoty a zdravé sebelásky. A bez toho se hluboký a harmonický vztah neobejde.
Renata Královápohybový terapeut
Velmi aktuální a potřebné téma.Dnes se spousta lidí ocitá jako "single", ať už dobrovolně nebo nedobrovolně. Autorka si tímto obdobím prošla a se vším všudy si je odžila. V Manuálu pro solitéry dává podrobné a srozumitelné návody jak kvalitně žít v samotě, obohacené o příběhy ze svého života. Skvělý návod na to, jak aktivně a s lehkostí zvládnout život solitéra a ještě z toho vytěžit maximum. Doporučuji
Eva Pecháčkovávýživový poradce

Potřebujete s něčím poradit?

Napište mi na info@renibrazi.cz 

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.