KONZULTACE

NA MÍRU

Každá žena se jinak vyrovnává se samotou a každá žena si nese jiné bloky, strachy a limity z dětství.

Jak tyto bloky najít? A jak se jich zbavit?

Dopřejte si individuální spolupráci a změňte své podvědomé automatické reakce, které vám už neslouží, ale naopak vám působí zbytečnou bolest a brzdí vás v rozletu.

BEZPEČNÝ EMAIL

 • JAK TO PROBÍHÁ
  Délka vašeho emailu není omezena. Já odpovídám minimálně popsanou A4, podle povahy vašeho dotazu. Většinou je to však víc. Když mi něco není jasné nebo se potřebuji dostat hlouběji do situace, doptám se vás emailem a toto je pochopitelně už v ceně. Zaváděcí cena je 250,- CZK za jednu konzultaci. V balíčcích je pak cena ještě výhodnější.
 • ANONYMITA
  Emailové konzultace jsou naprosto anonymní. Nevidím vás ani na živo ani on-line. Znám jen vaši emailovou adresu, případně křestní jméno, což je pro komunikaci lepší. Mám zkušenost, že klientky se tak lépe otevřou a dokážou pojmenovat a sdělit mi i ty nejniternější pocity, které by jinak nikomu neřekly.
 • MÁTE NA TO DOST ČASU
  Můžete si v klidu každý mail předem připravit, promyslet, nejste nijak tlačena časem ani trémou. Dokážete tak vypsat všechna vaše vnitřní trápení.
 • LÉPE SE S VÁMI ZTOTOŽNÍM
  I já mám dost času se na vaši situaci nacítit, nemusím reagovat okamžitě a mohu zvážit různé varianty a napsat vám podněty k zamyšlení, otázky i hodnotné rady.
 • KONZULTACE JSOU EFEKTIVNÍ
  Při osobním koučování je klientka často plná dojmů nebo rozrušená a nedokáže vnímat najednou vše, co se na konzultaci odehrává a říká. Při emailové konzultaci je to jinak. Často si klientky pochvalují, že emailové odpovědi jim zůstávají a mohou se k nim opakovaně vracet.
 • MÁTE 100% UŽITEK Z KONZULTACE
  Při osobních konzultacích měřených časem jsou někdy ženy zahlcené informacemi někdy dokonce pláčou a pak už nedokážou hodinu efekltivně využít. Pokud se necítíte dobře při emailové konzultaci, jednoduše se k ní vrátíte později a vždy ji využijete na 100%.
 • ZÍSKÁTE ZÁPISKY ŠITÉ VÁM NA MÍRU
  Naše vzájemná komunikace se tak stává malou brožurkou psanou jen pro vás a vám na míru. I to, co totiž napíšete vy, je velmi důležité. Postupně si vše mnohem lépe a rychleji ujasníte.

MESSENGER - CHAT 

 • HODINOVÁ SAZBA
  Tato služba je zpoplatněna v hodinové sazbě. Jedná se o komunikaci v předem domluveném čase, kdy probereme to, co vás momentálně hodně trápí nebo s čím potřebuje pomoct. Pokud budete mít zájem, je možné po dohodě, připravit také individuální plán. Jedná se o menší rozsah osobního koučingu a tuto službu nabízím jen klientkám se kterými už jsem pracovala.
 • RYCHLÉ INTENZIVNÍ
  Vyhovuje vám dynamický dialog. Máte již Manuál pro solitéry a nebo jste se mnou už měla emailové konzultace. Tato služba je ideální, když už přesně víte, co řešit, nepropadáte pláči a jdete rovnou k problému.
 • K MANUÁLU
  Může jít také o dodatečné konzultace k Manuálu. Třeba, když se změní situace , přijde něco nového. 
 • KOMBINACE
  Vhodný je také jako doplňový produkt k emailovým konzultacím. Řešíte konkrétní problém.
 • ÚVODNÍ
  Můžete také využít jako zkušební verzi před vstupem do osobního koučingu.
 • DVĚ VARIANTY
  Online konzultace face to face nebo přes zoom. Tuto konzultaci doporučuji až po emailová nebo messenger chat konzultaci. Abych se mohla na vás připravit a aby tak konzultace byla svižná a pro vás efektivní.

OSOBNÍ KOUČING

 • KOUČOVÁNÍ NA MÍRU
  Pro ženy, které neví, na co se přesně zaměřit  a tak nějak cítí, že potřebují celkový restart, je tady koučování na míru. Indivuální program ve kterém najdeme rovnice podvědomých reakcí, vzniklých v dětství a budeme je odstraněňovat a nahrazovat novými. Vyhledáme opakující se bloky a zjistíme jejich příčinu. Začnete dělat v životě vědomé změny. Nastavíte si pevné hranice vůči druhým. Nebudete se už cítit tolik zranitelná a nebudete už své emoční výkyvy tolik řešit dětskými projevy. Vše samozřejmě záleží také na vás, jak k této práci přistoupíte.
 • KRÁLOVNA
  Tento program je VIP a zahrnuje celkovou péči o klientku, viz. bod koučování na míru. Kromě odstranění bloků z dětství, zharmonizování vnitřní ženy a vnitřního muže, se také podíváme na ambice, profesní růst a nastartujeme skutečnou královnu života, bez závislostí na lidech a na uznání a pozornosti druhých.
 • INDIVIDUÁL
  Jedná se o individuální kurz, stavěný konkrétně na vaši situaci, a na vaše problémy. Po úvodní komunikaci,  nastavíme témata dle vaší konkrétní situace a pustíme se postupně do práce. Každý den obdržíte ode mě mail a každý den budeme spolu komunikovat přes messenger. Koučování zahrnuje také 1x týdně coll a 1x za 14 dní osobní setkání. První setkání probéhne hned na začátku.
 • VIP
  Každý týden se budeme zabývat tím, co vy sama skutečně potřebujete a společně témata rozebereme. Je  určený pro ty, kteří potřebují VIP přístup a chtějí si ho dopřát. Takzvaný koučing - jeden na jednoho. Tento program je možno dle potřeb a dohody rozšířit.